Jump to content

Administrator

Administrators
 • Posts

  770
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  363

Community Answers

 1. Administrator's post in Paylaşımlardaki düzeltmeler was marked as the answer   
  Arkadaşlar merhaba,
   
  Hepinize mutlu, güzel, sağlıklı, bolluk ve bereket içerisinde günler diliyorum.
   
  Bildiğiniz üzere dr.alperbasturk.com isimli web uygulaması benim tarafımdan idare edilmektedir. Ancak sistem üzerindeki tüm kontrolü ve denetim mekanizmalarını sadece kendi enerjim ve müsaitliğim ile tek başıma sağlayabilmem takdir edersiniz ki mümkün değil. Bu nedenle, sağolsunlar bu konuda bana yardımcı olan moderatörlerimiz var:
   
  @Furkan Yıldırım
  @Alper Hüda Osmanoğlu
  @Arda Kaan Özsoy
  @Beyza Nur Taşkesen
  @Karaca Tokat
   
  Arkadaşlarımız ben olduğumda da, olmadığımda da, yetkilidirler ve mesajlarımızda imla ya da daha farklı şekilsel düzenlemeler yapabilir, ben görünceye kadar onay aşamasında bırakabilirler.
   
  Yaptıkları düzenlemeler ve güncellemeler dikkate alındığında, bu işler belli bir süre sonra paylaşımın sahibi tarafından değil de sadece onlar tarafından yerine getirilebildiği için aslında onlar için de birer ek sorumluluk ve yüktür. Yaptıkları düzenlemeler kesinlikle bir üst tel dokunuşu ya da bir ego hissiyatı değil, tam tersine kırmadan, dökmeden, küstürmüden, incitmeden birbirimize yardım ve sistemin kalitesini devam ettirme refleksi olup, benim direktiflerimle ek zaman, güç, enerji, akıl harcayarak gerçekleştirilmektedir.
   
  Hatta, ara sıra sağolsunlar benim paylaşımlarımı da elden geçirmektedirler, ben de bundan inanın hiç rahatsız olmuyorum, hatta esprisini bile yapıyorum.
   
  Kendilerine aslen teşekkür etmemiz gerektiğini ve bu tutumların hepimizi kaliteye ulaştıracağı bilincinde olmamız gerektiğini düşünüyorum.
   
  Bu vesile ile moderatörlerimize şahsım adına tekrar teşekkür ediyor, her üyemizin diğer üyelerimize karşı nazik desteklerini ve anlayışlarını bekliyor, her birinize ayrı ayrı saygı ve sevgilerimi sunuyorum…
 2. Administrator's post in Görünen ve görünmeyen eposta adresleri was marked as the answer   
  Erciyes eposta adresini kayıt etmiş iseniz sorun yok, parent adresi olarak da erciyes eposta adreslerinizi kayıt ederseniz benim için daha iyi daha emin bir iş olmuş olacak.
×
×
 • Create New...